Menu

Tel : 0216 383 03 13

Email : info@evratek.com.tr

Hakkımızda

EVRATEK BİLİŞİM VE BİL. TEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Evratek olarak, teknoloji dünyasında edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgileri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan onur duyarız. Konusunda uzman kişiler ile müşterilerinin taleplerine en doğru biçimde cevap vermeyi hedefleyen bir teknoloji çözüm şirketi olarak, yetenekli ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmak, yapmakta olduğumuz işlerin kalitesini artırmaktadır.

AMACIMIZ

Bilgi teknolojileri alanında çözümler sunmayı gaye edinmiş bir şirket olarak siz değerleri müşterilerimize iyi hizmet sunmak ve kaliteli çözümler üretmek.

Asıl görevinin satış sonrasında başladığının bilincinde olan şirketimiz, kurumsal donanım, yazılım ve telekomünikasyon ürünleri yanında son kullanıcılar için bilgisayar, yazıcı, yedek parça, sarf malzemeleri, yazılım, ev, ofis elektroniği gibi pek çok ürünün satışını, tamir bakım ve desteğini de sunmaktadır.

Bilgisayar sistemleri, kurulum, konfigrasyon, teknik destek, bakım hizmetleri ve küçük, orta ve büyük ölçekli network sistemleri ile birlikte son kullanıcılar için tüm bilgisayar işleri, ayrıca toner ve yazıcı sarf malzemeleri temini, küçük yada büyük ölçekli yazıcı / printer bakım tamir hizmetleri sunmaktayız.

Microsoft işletim sistemi, MS Office uygulamaları ve Server ürünlerinin Lisanslama hizmetleri, Antivirüs ve Güvenlik Yazılımları yanı sıra CRM, ERP, E-İş Çözümleri, E-devlet, E-Fatura, E-Arşiv çözümleri, KEP, E-İmza, İş Zekâsı ve Sektörel Çözümler sunmaktayız.

İletişim ve Telekomünikasyon hizmeti olarak, Ses iletimi, Ses ve Data Çözümleri, Ses Santral Çözümleri, VOIP Hizmeti, Kablolama ve Altyapı Hizmetleri, Ürün Satışı Hizmetleri Sunmaktayız.

Bilgisayar Bilişim Danışmanlığı

Bilgisayar sistemleri, kurulum, teknik destek, bakım hizmetleri yanı sıra, küçük, orta ve büyük ölçekli network sistemleri ile; -Altyapı planlaması ve uyarlaması, -Yapısal data kablolaması ve anahtar teslimi, -Ağın tasarlanması, -Security (Firewall, IPS, IDS, Antivirus, Antispam) -VPN, Backup sistemleri, -Gerekli donanımın ve yazılımın temini ve kurulumu, -Ağ sunucu, istemci ve servislerinin kurulumu, -WAN ve LAN kurulumları performans testleri ve anahtar teslimi. Hizmetleri sunmaktadır.

Sistem ve Network Hizmeti

Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir.

Evratek kendisine gelen yardım çağrılarını deneyimli kadrosu ile karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Yazılım Destek Hizmetleri

Microsoft ile yaptığı işbirliği çerçevesinde işletim sistemi, Office uygulamaları ve Server ürünlerinin Lisanslama hizmetleri ile Kurumlara ERP ve CRM yazılım ve lisanslama ve destek hizmetleri sunmaktadır. +Yazılım ve Donanım Konularında Anahtar Çözümlerimiz, +Müşteri gereksinimlerinin analizi ve temini, +Yazılım gereksinim analizi, +Yazılım tasarımı, +Yazılım geliştirme, +Yazılım testleri, +Yazılım yaygınlaştırma ve kabulleri Anahtar teslim projelerde müşterilerin ihtiyaçlarına göre teknoloji ve platform bağımsız çözümler üretmekteyiz.

Elektronik Güvenlik Hizmetleri

Evratek, bir şirketin tüm BT katmanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla Ağ, Veri, Platform ve Uç nokta güvenlik gibi konularda müşterilerine uçtan uca özel çözümler sunar. Güvenlik Çözümlerinin Avantajları Nelerdir? • Evratek ile sadece bir noktaya odaklanan güvenlik hizmetleri yerine, tüm IT ihtiyaçlarınıza odaklanan yaklaşımla uçtan uca güvenlik çözümlerimizden faydalanarak sistemlerinizin güvenliğinden emin olun. • Yetkin kadromuzun deneyimlerinden yararlanarak daha güvenli IT süreçleri ve bilgi kaybını minimum düzeye indirecek güvenlik çözümlerimizle olabilecek hata sayısını düşürerek maliyetlerinizi azaltırsınız. • Güncel teknolojik gelişmelerin takipçisi, birçok projede yer alarak tecrübe kazanmış yetkin teknik kadromuzun bilgisinden yararlanırsınız. • Çözümlerimizle ilgili her türlü istek ve sorun için bize ulaşabilirsiniz.

Ses ve Telekomunikasyon Hizmetleri

Bilgisayar sistemlerinin hızlı, sağlıklı ve problemsiz çalışabilmesinde yapısal kablolamanın büyük önemi bulunmaktadır. Çoğu zaman kablolamaya yeterince önem verilmediği için, sağlıklı olmayan network kablolamaları yüzünden ciddi problemlere rastlanmaktadır. Özellikle yavaşlık ve bağlantı kopukluğu gibi problemlerin bir çoğu mühendislik formatlarına uyulmadan yapılan kablolama sistemleri yüzünden oluşmaktadır.

EVRATEK

Amacımız, bilgi teknolojileri alanında çözümler sunmayı gaye edinmiş bir şirket olarak siz değerleri müşterilerimize iyi hizmet sunmak ve kaliteli çözümler üretmek ve asıl görevinin satış sonrasında başladığının bilincinde olan şirketimiz, kurumsal donanım, yazılım ve telekomünikasyon ürünleri yanında son kullanıcılar için ürün satışı yapmaktadır.