HİZMETLERİMİZ

Sunduğumuz Çözümler

Dış Kaynak Kullanımı

Dış Kaynak Kullanımı (Outsource), müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda ilgili konularda uzman bir veya birden fazla teknik personelin müşteri bünyesinde önceden belirlenen periyotlarla konumlandırılması esasına dayanır.

Dış Kaynak kullanımının avantajları şöyle sıralanabilir:
• Maliyetlerin düşürülmesi,
• Servis kalitesinin yükseltilmesi,
• Verimliliğin arttırılması,
• Proje bazında ilave ekiplerin sağlanması,
• Sorunların Çözülme garantisi

Dış kaynak kullanım hizmeti alınacak şirketin işin sürekliliğini sağlayacak yetkin insan kaynağına ve günün gereksinimlerini karşılayan teknolojik birikime sahip olması büyük öneme sahiptir. Güvenli ortamlarda kurulmuş bilgi işlem sistemlerinin, haftada yedi gün, günde 24 saat yetkin ve her zaman erişilebilir kalifiye personelle önetilmesi, dış kaynak hizmeti verecek şirketin gerekli güvenlik altyapısını sağlamış olması ve buna bağlı olarak da acil durumlar için felaket senaryolarının hazır olması gereklidir.

Evratek olarak müşterilerimizin IT alanında harcadıkları maliyetleri azaltmak, daha da önemlisi kaliteli ve verimli hizmet verebilmek amacıyla Dış Kaynak Kullanımı hizmeti vermekteyiz.

Bulundurduğumuz dış kaynak profesyonelleri dışında firmamızın bilgi ve danışmalık hizmetleri ile bir bütün olarak her türlü problem ve projede yardımcı olmaktayız.

KURUMSAL

Amacımız, bilgi teknolojileri alanında çözümler sunmayı gaye edinmiş bir şirket olarak siz değerleri müşterilerimize iyi hizmet sunmak ve kaliteli çözümler üretmek ve asıl görevinin satış sonrasında başladığının bilincinde olan şirketimiz, kurumsal donanım, yazılım ve telekomünikasyon ürünleri yanında son kullanıcılar için ürün satışı yapmaktadır.

HARİTA

İLETİŞİM

0216 383 03 13 - 0553 767 89 01

info@evratek.com.tr

Bağlarbaşı Mh. Bağdat Cad. Maltepe Kapalı Çarşısı 457 / 237 Maltepe - İSTANBUL